Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy i Dębickie Towarzystwo Muzyczno-Śpiewacze zapraszają do udziału w VIII edycji Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka”, którego finał odbędzie się 7 marca w Domu Kultury Śnieżka.

Tym razem czerpać będziemy z twórczości Renaty Przemyk – wspaniałej wokalistki i kompozytorki. Śpiewać zaczęła jako nastolatka, a obecnie po ponad 30 latach na scenach artystycznych może pochwalić się wysokimi osiągnięciami, bogatym repertuarem własnym, jak i stałą współpracą z teatrami, tworzeniem muzyki do spektakli. Większość jej płyt uzyskało status złotych, były nominowane i nagradzane głównie za indywidualność artystyczną.

Chcemy zachęcić Was do muzycznych poszukiwań w bogatym repertuarze polskich wykonawców, do zakochania się w polskiej muzyce i głębszego poznania twórczości rodzimych artystów. Mamy nadzieję, że konkurs będzie wspaniałą okazją do ukazania Waszych interpretacji zastanych utworów, ale także zainspiruje Was do własnej twórczości, a to wszystko po to, byście mogli podzielić się z nami Waszym światem, Waszym głosem i Waszą artystyczną duszą.

Do konkursu zapraszamy wokalistów, którzy ukończyli 13 rok życia. Zgłoszenia wraz z nagraniem jednej z dwóch piosenek przygotowanych do konkursu należy przesłać pocztą elektroniczną bądź tradycyjną do 21 lutego br.  Kwalifikację do udziału w konkursie na postawie nadesłanych zgłoszeń dokona komisja powołana przez organizatora. Protokół komisji kwalifikacyjnej ukaże się na stronie internetowej www.mokdebica.pl.

Zgłoszenia mailowe i telefoniczne, jak również szczegółowe informacje: Dominika Migoń, DK Śnieżka, ul. Bojanowskiego 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 510 394 981, www.facebook.com/debicamok.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech