Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do uczestnictwa w nowym konkursie wokalno-recytatorskim pn. "Mama, matula, mateńka", mającego na celu przybliżenie wizerunku mamy przedstawianego w literaturze i muzyce. W związku z sytuacją pandemii konkurs będzie miał formę konkursu nagrań. Podsumowanie odbędzie się 24 maja br. w Domu Kultury "Śnieżka".

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie soliści z powiatu dębickiego. Szkoły i placówki kultury mogą zgłosić maksymalnie 5 osób w każdej kategorii wiekowej. Uczestnicy przygotowują: w kategorii klas 0 - III oraz IV - VI jedną piosenkę lub wiersz / fragment prozy, w kategorii klas VII - VIII jedną piosenkę lub wiersz oraz krótką scenkę pt. „Mama w oczach dziecka".

Zgłoszenia wraz z linkiem do nagrań należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19 maja 2021 r.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia