Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

"WSZYSTKIE NASZE DZIECI" to konkurs adresowany do uczestników zajęć teatralnych, wokalnych, tanecznych, plastycznych odbywających się w Domu Kultury "Śnieżka" Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. W związku z sytuacją pandemii konkurs będzie miał formę konkursu nagrań.

Konkurs ma na celu m.in. wzmocnienie poczucia przynależności do grupy i promowanie twórczych działań. Udział w nim mogą wziąć wyłącznie osoby, które uczestniczą w zajęciach prowadzonych online oraz te, które zapisane były na zajęcia w sezonie 2020/2021.

Uczestnicy przygotowują: grupy teatralne - działanie teatralne (historię, zdarzenie, bajkę, legendę) lub wiersz / fragment prozy; grupy taneczne - etiudę taneczną solo lub w duecie; grupy wokalne - jedną piosenkę; zajęcia plastyczne - jedną pracę w dowolnej technice i formacie. Wszystkie prezentacje i prace plastyczne powinny być związane z hasłem konkursu.

Zgłoszenia wraz z linkiem do nagrań należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., prace plastyczne prosimy dostarczyć do DK „Śnieżka”. Na prace i zgłoszenia czekamy do 27.05.2021 r.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki. Najciekawsze prace i prezentacje zostaną nagrodzone.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech