Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Alicja Wojnarowska i Kinga Kania otrzymały nagrody aktorskie podczas XXI Festiwalu Małych Form Teatralnych EFFka organizowanym przez Centrum Kultury w Piasecznie.  W tym roku festiwal odbył się online. W dniach 22-23 maja zaprezentowane zostały 23 spektakle, a uczestnicy mieli okazję porozmawiać z jurorami oraz omówić spektakle za pomocą platformy ZOOM.

W festiwalowym jury zasiedli: Hanka Brulińska (aktorka, reżyserka, scenarzystka), Artur Pontek (aktor filmowy, telewizyjny, teatralny dubbingowy) oraz Grzegorz Emanuel (aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, reżyser teatralny).

Jury postanowiło również nagrodzić Dominikę Migoń - za reżyserię spektakli „Był sobie szczur” oraz „A” - za minimum środków, maksimum wyrazu.

fot. Dawid Pikor