Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Miejski Ośrodek Kultury i wydawnictwo Portal Games zapraszają miłośników planszówek do wspólnej zabawy z grą „Tajemnicze Domostwo”. Spotkanie odbędzie się 23 października w Domu Kultury „Śnieżka”. Ilość miejsc ograniczona.

„Tajemnicze Domostwo” to towarzyska gra planszowa dla 2-7 graczy. Jeden z nich wciela się w postać ducha. Jego zadaniem jest sprawić, by pozostali gracze odgadli przedmioty, miejsca i osoby powiązane ze zbrodnią sprzed lat. Posłużą im do tego przepiękna talia kart, siła skojarzeń i potęga wyobraźni.

Oto zabawa w skojarzenia, która świetnie sprawdza się zarówno dla pary, jak i w większym gronie rodziny i przyjaciół!

23 października 2021
Dom Kultury Śnieżka

Wstęp wolny. Zapisy pod nr tel. 797679426.

wideoinstrukcja rozgrywki