Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

W najbliższą niedzielę - 21 listopada zapraszamy do Kina "Śnieżka" na Poranek z Tatą i projekcję filmu animowanego "Filonek Bezogonek". Gościem specjalnym będzie bibliotekarka, która opowie o swojej pracy i przeczyta dzieciom bajkę "Kicia Kocia w bibliotece" Anity Głowińskiej.

FILONEK BEZOGONEK

2D | dubbing
prod. Szwecja | 2020
animacja, familijny
67 min
od lat: b.o.

21.11 | niedziela | 9:30

bilety: 10 zł

Kiedy w domu Birgitty pojawia się kotek – Filonek – dziewczynka nie posiada się z radości. Jednak Filonek, jak każdy kot, chodzi własnymi ścieżkami i pewnego dnia gubi się w lesie. Niebezpieczna wędrówka prowadzi go do wielkiego miasta, gdzie poznaje całą zgraję kolorowych postaci. Może znajdzie się ktoś, kto wskaże mu drogę do domu?

realizacja: Kazimierz Kipa