Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Kino Śnieżka ponownie weźmie udział w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Właśnie rusza nabór dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych na nowy rok szkolny 2022/2023. Zapisy potrwają do 4 października.

Będzie to już siedemnasta edycja projektu. W poprzednim, niełatwym i pandemicznym roku projekt zrealizowało aż 85 kin. W seansach uczestniczyło każdego miesiąca blisko 40 000 młodej widowni z miast czy miasteczek w całej Polsce.

Program NHEF 2022/2023 to comiesięczne projekcje blisko 150 tytułów, w tym aż 20 nowości, realizowanych w ramach 17 cykli tematycznych. Największe zmiany zaplanowano dla najstarszych uczniów ze szkół ponadpodstawowych, dbając o to, aby ta inicjatywa jeszcze bardziej wpisywała się w potrzeby nauczycieli oraz ich podopiecznych. Przygotowano dla tej grupy wiekowej dwa zupełnie nowe cykle: „Film na maturze” – mający na celu wsparcie uczniów w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości oraz „Ważne tematy” – stanowiący przyczynek do rozmów na aktualne, nurtujące współczesną młodzież zagadnienia.

Filmy dostosowane są do każdego poziomu edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Pedagodzy wyposażeni będą w materiały dydaktyczne, takie jak: karty pracy, scenariusze lekcji oraz analizy psychologiczne.

Szczegółowe informacje o programie oraz materiały dydaktyczne dla nauczycieli dostępne są na stronie: www.nhef.pl.

Formularz zgłoszeniowy - http://panel.nhef.pl/zgloszenie/.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech