Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Grupa T.Lab wróciła z główną nagrodą z Ogólnopolskiego Festiwalu Młodych Alchemia Teatru, który odbywał się w dniach 9-11 września w Staromiejskim Centrum Kultury Młodych w Krakowie.

T.Lab zaprezentował spektakl "Ach ten cyrk", którym w swojej kategorii "Rewolucje" (zespoły powyżej 19 lat), zdobyli główną nagrodę za "feministyczną petardę na polskim weselu, pieczołowity dobór tekstów z literatury polskiej i świetną pracę zespołową - pracę której rezultatem stała się piękna i angażująca wypowiedź artystyczna".

Miejski Ośrodek Kultury reprezentowała również Alicja Wojnarowska ze spektaklem "Oddech" w kategorii "Reaktywacja" (zespoły do lat 19).

Gratulujemy serdecznie zarówno Ali jak i grupie T.Lab w składzie: Natalia Bielańska, Julia Bielawa, Sara Chwastek, Agnieszka Górska, Kinga Kania, Bartosz Piechota, Patrycja Serafin, Rafał Serafin, Maria Socha, Wiktoria Skowron i Aleksandra Występek.

fot. SCKM