Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie tarnobrzeskim”, w ramach którego zorganizowane będą bezpłatne zajęcia z tematu: „Korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie”.

Celem projektu jest:
• podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury (GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych,
• rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć,
• wyposażenie placówek GSIK w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów.

Zachęcamy wszystkie zainteresowane dzieci/młodzież oraz ich rodziców/opiekunów prawnych do kontaktu ws. uczestnictwa w projekcie.

Czego dowie się Twój nastolatek?

Pozna kluczowe zagadnienia związane z wykorzystywaniem narzędzi online. Dowie się, jakie są dostępne aplikacje umożliwiające składanie wniosków i załatwianie spraw administracyjnych w urzędzie oraz prowadzenie i zarządzanie elektronicznym kontem bankowym. Zdobędzie również kompetencje związane z formalną i nieformalną korespondencją online. Wyjaśnione zostaną podstawy cyberbezpieczeństwa i bezpiecznego nawigowania w sieci. Dodatkowo pozyska wiedzę związaną z dostępnością usług online. Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę projektu: https://www.siecnakulture.pl/

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

Zajęcia będą prowadzone w formie online.

Zapisy pod numerem telefonu 14 680 93 60.

Deklaracje uczestnictwa prosimy przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do Domu Kultury „Mors”, ul. Sportowa 28 w Dębicy, w godzinach 7:30-15:30. Deklaracje dostarczane osobiście prosimy umieścić w kopercie z dopiskiem „Sieć na kulturę” oraz przekazać pracownikowi pełniącemu dyżur przy głównym wejściu do budynku.

Harmonogram zajęć zostanie przedstawiony uczestnikom po zakończeniu rekrutacji.

Na zgłoszenia czekamy do 7 maja br. Ilość miejsc ograniczona.

Zachęcamy do zapisów!

Deklaracje do pobrania dla uczestników:
Uczestnik powyżej 13 r.ż. - oświadczenie
Uczestnik powyżej 13 r.ż. - deklaracja