Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

11 czerwca zapraszamy do Domu Kultury „Mors” na koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej. W programie zatytułowanym „Ballady na dwa serca” usłyszymy znane żeglarskie piosenki oraz najpiękniejsze pieśni z repertuaru Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Żanny Biczewskiej.

Andrzej Korycki - piosenkarz, kompozytor, gitarzysta i autor tekstów piosenek, związany z nurtem piosenki żeglarskiej. Członek grupy Stare Dzwony i Bluska. Zadebiutował na scenie szantowej w 1983 roku na festiwalu Shanties. Poza szantami wykonuje utwory Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Żanny Biczewskiej, tradycyjne pieśni ludowe (polskie, rosyjskie oraz bałkańskie) i piosenki turystyczne.

Dominika Żukowska - piosenkarka i gitarzystka, związana z nurtem piosenki żeglarskiej i ballad. Członek grupy DNA. Zadebiutowała na scenie szantowej w 1998 roku na festiwalu piosenki żeglarskiej "Mały Kubryk" w Łodzi z zespołem DNA, który powstał w Centrum Kultury w Żyrardowie. Wcześniej śpiewała w chórze CHIPS w tym samym Centrum Kultury.

11 czerwca 2021 | 19:00
Dom Kultury Mors

Bilety: I połowa sali: 40 zł / 20 zł - ulg., II połowa sali: 30 zł / 15 zł - ulg.