Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

20 października, o godz. 11.00, w Domu Kultury "Mors" odbędzie się kolejny z cyklu koncertów charytatywnych "Anioły są takie ciche… dzielimy się swoim talentem pomagając innym". W tym roku uczniowie II LO będą zbierać datki na leczenie Igi Jaros.

Wystąpią: Screamotrickz - zespół akrobatyki sportowej znany z programu "Mam Talent", zespół Kamers, tancerze Soul Dance, mażoretki, kwintet dęty oraz wokaliści i muzycy z II LO.

Koncert objęli patronatem honorowym Starosta Powiatu Dębickiego i Burmistrz Miasta Dębicy.

Organizatorami koncertu są II LO im. ks Jana Twardowskiego oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.