Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
Sylwester 2018
Poniedziałek, 31. Grudzień 2018, 21:00
Odsłon : 198

 

Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębica i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców na sylwestrową zabawę na Rynku, gdzie przy największych hitach disco polo i muzyki tanecznej wspólne powitamy Nowy Rok. Zagrają zespół Hit Boyz oraz DJ Shany.

 

 

Zespół Hit Boyz to profesjonalni muzycy grający na żywo największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Każdy ich koncert jest pełen niezapomnianych hitów, które porwą do zabawy każdą publiczność. Grupa bawi na scenie energetycznym wykonaniem, świetnym kontaktem z publicznością i atrakcyjnym humorystycznym imagem.

Imprezę rozpocznie DJ Shany miksem tanecznych rytmów. O północy życzenia pomyślności na Nowy Rok złożą dębiczanom władze miasta. Sylwestrową zabawę zakończy pokaz sztucznych ogni.

W tym dniu zapraszamy także do DKiK „Kosmos”, gdzie o godz. 19.30 kielecki Teatr Tetatet wystawi spektakl „Umrzeć od śmiechu”, w reżyserii Mirosława Bielińskiego. Bilety: 60 zł – normalne, 50 zł – ulgowe do nabycia w kasie DKiK „Kosmos” oraz na stronie internetowej: www.kosmos.mokdebica.pl. W cenę biletu została wliczona lampka szampana, którą będziemy wznosić toast za pomyślność w nadchodzącym roku.