Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
10. Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek
Wtorek, 28. Styczeń 2020, 09:00
Odsłon : 928

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza solistów i zespoły wokalno-instrumentalne do udziału w 10. edycji Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w dniach 28 i 30 stycznia 2020 r. w Domu Kultury Śnieżka.

Przegląd ma na celu ożywienie tradycji rodzinnego kolędowania, śpiewu zespołowego, poznawanie nieznanych i zapomnianych polskich kolęd oraz pastorałek, a także prezentację efektów pracy młodych wykonawców i ich nauczycieli.

Każda szkoła, ośrodki kultury, parafie, świetlice z powiatu dębickiego mogą zgłosić po 3 uczestników w każdej kategorii wiekowej. Organizatorzy dopuszczają też zgłoszenia indywidualne - uczestnik wypełnia kartę bez danych instytucji delegującej.

Zgłoszenia  należy nadesłać na adres: Dom Kultury Śnieżka, 39-200 Dębica, ul. Lisa 3, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21.01.2020 r. W celu zminimalizowania problemów technicznych prosimy o dołączenie do kart zgłoszeń podkładów muzycznych w formie plików mp3.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech