21 października zapraszamy na koncert Lusławickiej Orkiestry Talentów, który odbędzie się w ramach III edycji programu mistrzowskich warsztatów orkiestrowych organizowanych w Lusławicach. Orkiestrę poprowadzi Monika Bachowska, w programie utwory m.in. Borodina, Faure, Vivaldiego, zabrzmią również fragmenty muzyki z filmu Różowa Pantera.

Lusławicką Orkiestrę Talentów tworzą wybrani, utalentowani muzycy, którzy pod kierownictwem dr hab. Moniki Bachowskiej oraz pedagogów gościnnych, przygotowywać będą się do koncertów w Lusławicach i innych ośrodkach kraju, a także do podsumowującego III edycję LOT nagrania płytowego.

Sobota - 21 października 2017, godz. 19:00
Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego

* Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (zbiórka zaplanowana jest na godzinę 17.30, miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).

** Ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.

Wspierają nas