Na brak atrakcji z okazji Dnia Dziecka nie mogły narzekać dzieci z Dębicy. Miejski Ośrodek Kultury zaprosił je do muszli koncertowej przy remontowanym budynku Domu Kultury „Mors” na osiedlu Słonecznym. Zabawa dla dzieci rozpoczęła się o godzinie 17.00.

 

 

Pierwszym punktem zabawy było interaktywne widowisko pt. „Szalone Disco z Poppy i Mrukiem”, przygotowane przez firmę Kinder Sid. W programie był pokaz baniek mydlanych, sztucznego śniegu, zabawy z rekwizytami, pociąg muzyczny, tańce, wyrzutnie cukierków i konfetti. Zabawom towarzyszyła radosna muzyka.

W drugiej części na scenie muszli koncertowej oraz przed nią zaprezentowali się młodzi artyści – wokaliści i tancerze, uczestniczący w zajęciach w Miejskim Ośrodku Kultury. Ich występy przeplatane były grami i konkursami z nagrodami, które prowadziła Agnieszka Jackowska-Drożdż. W zabawach brali udział także rodzice i dziadkowie dzieci.

Dzieci mogły również pobawić się na dmuchanym placu zabaw, pozjeżdżać na zjeżdżalni.

Wszyscy wykonawcy bardzo podobali się licznie zebranym widzom, tym małym i tym dorosłym. Widzowie nagradzali występy oklaskami.

Przewidziana następnego dnia impreza na Rynku została odwołana z powodu gwałtownych opadów deszczu.

Dziękujemy partnerom i sponsorom, dzięki którym dzieci mogły wziąć udział w dobrej zabawie: PKO Bankowi Polskiemu, Spółdzielni Mieszkaniowej "Igloopol", Fundacji Śnieżki "Twoja Szansa", firmom Capital Part, Rolmlek i Catering Staf.

 

GALERIA ZDJĘĆ
fot. Andrzej Janiec

 

Wspierają nas