Największe hity Al Bano & Romina Power w wykonaniu duetu An Dreo e Karina zabrzmią na dębickim Rynku w najbliższą sobotę – 21 lipca. Trzecia wakacyjna Potańcówka z Burmistrzem rozpocznie się tradycyjnie o godz.19. Po koncercie taneczną zabawę kontynuował będzie DJ.

 

 

Duet An Dreo e Karina powstał w 2000 roku. Ma na swoim koncie trzy płyty z największymi hitami Al Bano & Romina Power. Nowatorskie brzmienie nieco już przykurzonych utworów super gwiazdy San Remo lat 80. w połączeniu z unikalną energią artystów wyniosły An Dreo e Karina na sam szczyt dając zwycięstwo w Europejskim Festiwalu Coverów. Duet ma na swoim koncie setki koncertów w Polsce i na świecie. Występowali na scenach USA, Malty, Czech, Słowacji i wielu innych.

W repertuarze koncertowym prezentują największe przeboje Al Bano & Romina Power, takie jak: „Felicita,” „Sharazan,” „Ci Sara,” „Sempre, Sempre,” „Tu soltanto Tu,” „Volare,” „Liberta” i wiele innych utworów, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Koncertom towarzyszą nieograniczone pokłady energii w oparciu o pełny profesjonalizm, a wszystko to dzięki dużemu doświadczeniu wokalistów i muzyków im towarzyszących.

 

Wspierają nas