Międzynarodowy Dzień Teatru jest znakomitą okazją do zaprezentowania Państwu wybornej komedii małżeńskiej Michele Riml, w wykonaniu Marii Pakulnis i Mirosława Kropielnickiego. Serdecznie zapraszamy 27 marca do Domu Kultury i Kina „Kosmos” na spektakl „Seks dla opornych”, w reżyserii Bożeny Borkowskiej. Gwiazdorska obsada gwarantuje, że będzie emocjonująco, burzliwie, śmiesznie i zarazem gorzko, jak to w małżeństwie bywa.

Małżeństwo Alice i Henry z dwudziestoparoletnim stażem wiodący zwyczajne, pracowite, wręcz banalne życie, zapragnęli ożywić swój związek i obudzić dawną namiętność. Spotykają się więc w ekskluzywnym hotelu z podręcznikiem „Seks dla  opornych”. Czy zawarte w nim mądrości na nowo rozpalą ich życie intymne? Czy terapia przyniesie oczekiwane rezultaty? Spektakl „Seks dla opornych” to komedia, pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach, nie tylko tych, których spełnienie odbywa się w sypialni. Rozbawi do łez, a jednocześnie spowoduje, że spojrzymy wgłąb siebie.


Autor: Michele Riml

Przekład: Hanna Szczerkowska

Reżyseria: Bożena Borowska

Scenografia: Ewa Strebejko-Hryniewicz

Obsada: Maria Pakulnis, Mirosław Kropielnicki

 

 

27 marca 2017 r.

godz. 19:00

DKiK Kosmos

 

Bilety: 50 zł, 40 zł – ulg. do nabycia w DKiK Kosmos, ul. Lisa 3, tel. tel. 14 696 91 40, 14 696 91 43 oraz na www.KupBilecik.pl