27 kwietnia zapraszamy wszystkich melomanów do Dom Kultury i Kina „Kosmos” na muzyczny spektakl pt. „Opera na wynos”. Będzie klasycznie, ale nie całkiem poważnie.

„Opera na wynos”  to lekko podany i żartobliwy spektakl muzyczno-kabaretowy pełen pozytywnej energii, wykonywany i prowadzony z przymrużeniem oka. To zaskakująca mieszanka poczucia humoru, żartów muzycznych i wirtuozerii.

Wszystko to za sprawą niezwykłych artystów: Leszka Solarskiego (bas) i Przemka Winnickiego (fortepian), którzy są lub byli solistami wielu renomowanych instytucji kultury w Polsce i Europie. Mają na koncie laury Są laureatami międzynarodowych konkursów wokalnych i pianistycznych. Jednak co najważniejsze, obok talentów artystycznych mają także ogromne poczucie humoru.

Więcej informacji na stronie www.operanawynos.pl.

27 kwietnia 2017
(czwartek)

Bilety: 35 zł, 30 zł – ulg. do nabycia w DKiK „Kosmos”