Teatralny czwartek

Data publikacji: 02.08.2023 r.

24 sierpnia o godzinie 18:00 Teatr Fantazja zaprezentuje spektakl "dotkliwość" poruszający problem poczucia odrębności, wyobcowania, potrzeby przynależenia i bliskości. Podczas XXXI Przeglądu Teatralnego "Jarosławski Kacperek", jury przyznało naszym reprezentantom Srebrne Trzewiczki Szczęścia za pełen zaangażowania społecznego spektakl traktujący o osobności, samotności - Autyźmie oraz za umiejętne wykorzystanie środków wypowiedzi scenicznej. Zespół tworzą: Weronika Bień, Gabriel Janiec, Kamil Janiec, Martyna Janiec, Bartosz Król, Hanna Mazur, Katarzyna Mosior, Emilia Śliwa, Kamila Waniewska, Karol Ziaja.

Po spektaklu odbędzie się spotkanie z twórcami oraz dyskusja z zaproszonymi gośćmi na tematy ujęte w przedstawieniu.

* Wydarzenie adresowane jest do młodzieży i osób dorosłych.

"dotkliwość"
Teatr Fantazja
scenariusz, reżyseria: Dominika Migoń-Madura
muzyka: Piotr Madura
kostiumy: Beata Śliwa, Agnieszka Wodzień
maski: zespół

Wstęp bezpłatny, wejściówki do odebrania w kasie DKiK Śnieżka.