Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

14 listopada agencja Adria Art zaprasza do Domu Kultury "Mors" na uwielbianą przez widzów komedię "Przygoda z ogrodnikiem" w zupełnie nowej odsłonie. W rolach głównych ponownie Anna Mucha i Michał Sitarski. Spektakl zostanie wystawiony dwukrotnie - o godz.16.00 i 19.00.

"Przygoda z ogrodnikiem" (tyt. oryg. "Self Help") to spektakl o małżeństwie Dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszło im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie – radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej. Jak eksperci od dobrych rad poradzą sobie z kryzysem we własnym związku? Jak długim cieniem na ich relacji położy się tytułowa przygoda z ogrodnikiem? Kim jest Andrew i co zrobić z trupem w szafie? Wszystkiego dowiecie się podczas spektaklu!

Obsada:
Anna Mucha (Cindy Dzika)
Katarzyna Cichopek/Magdalena Smalara (Bernice)
Anna Korcz/Agnieszka Włodarczyk (Ruby)
Michał Sitarski (Hal Dziki)
Bogdan Kalus/Sylwester Maciejewski (Inspektor Snow)
Artur Krajewski/Kuba Wons (Jeremy Cash)

Scenariusz: Norm Foster
Oryginalny przekład i reżyseria: Mirosław Połatyński

Reżyseria 2020: Kuba Wons

Kostiumy: Krystian Szymczak
Scenografia: Marcello Sora

14 listopada 2021
Dom Kultury Mors

Bilety: 75-125 zł dostępne na www.adria-art.pl, oraz w kasie MOK.