Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Agencja Scena Konesera informuje, że z powodów organizacyjnych jest zmuszona przesunąć koncert Sławka Uniatowskiego w Dębicy zaplanowany na 26 marca 2022 r. na godz. 19:30. Wydarzenie odbędzie się w dniu 22 września 2022 r. Miejsce oraz godzina koncertu nie ulegają zmianie. Wszystkie bilety zakupione na to wydarzenia zachowują ważność bez konieczności podejmowania dalszych działań.

W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenie. Informujemy, że w związku z panującą sytuacją czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 180 dni (podstawa prawna: art. 15zp. punkt 1 ustawy z dn. 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych).

W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o kontakt (do 30 marca 2022 r.) z portalem przez który dokonywaliście Państwo zakupu – KupBilecik, eBilet. Jeżeli zakup biletów został dokonany przez naszą stronę internetową prosimy o wypełnienie formularza zwrotu dostępny na: www.scenakonesera.pl (w zakładce zwroty) – link do formularza: https://scenakonesera.pl/zwroty/.

W przypadku biletów zakupionych w kasie ośrodka, należy udać się po zwrot środków do kasy biletowej w Domu Kultury Mors przy ul. Sportowej 28 w Dębicy.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefoniczną: 58 742 22 42. Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech