Pożegnanie Lata z Funduszami Europejskimi

Data publikacji: 28.08.2023 r.

Wszystko, co dobre, kończy się… wspaniale! Taki właśnie będzie finał tegorocznych wakacji, na który serdecznie zaprasza Burmistrz miasta Dębicy wraz z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Dębicy.

W czwartek, 31 sierpnia o godz. 17.00 na Dębickim Rynku rozpoczynamy Pożegnanie Lata w Dębickiej Strefie Kultury w Funduszami Europejskimi, symbolicznie domykając dwa fantastyczne miesiące, pełne wrażeń i przeżyć, najlepiej smakujących w słonecznych kąpielach, wśród przyjaciół i rodziny. Wakacje rozpieszczały nas przez dziesięć tygodni, dlatego też ich pożegnanie zasługuje na odpowiednią oprawę.

W Dębickiej Strefie Kultury z FE, przepełnieni pozytywną solarną energią spotkamy się w gronie miłośników zabaw pod gołym niebem, by świętować wkroczenie w nowy sezon. Dziesięć wspaniałych tygodni beztroskiego wypoczynku dla dziesięciu miesięcy wytężonej pracy nie może minąć bez echa, dlatego już teraz podzielcie się ze swymi bliskimi wiadomością o czekającej nas mocy trakcji i zaznaczcie przyszły czwartek w swoim kalendarzu.

Przed nami złocony słońcem wieczór wypełniony aż po sam nieboskłon niesamowitymi niespodziankami, wśród których nie zabraknie uwielbianych przez Was: malowania buziek, fotobudki, dmuchańców, a także rollera wodnego. Tych, którzy nie wyobrażają sobie wieczoru bez tańca i śpiewu, zapewniamy, że podczas Pożegnania Lata będą mogli wirować w tańcu nieprzerwanie, aż do utraty tchu.

Lody i napoje osłodzą wieczór i orzeźwią na czas ostatnich chwil wakacji, hot-dogi zaspokoją nieco większy apetyt, a głód atrakcji nasycą przygotowane przez nas niezliczone zabawy.

Zapraszamy!

Pożegnanie lata jest realizowane w ramach dofinansowania w Konkursie „Fundusze Europejskie wokół nas”, zorganizowanego w ramach projektu „Wsparcie procesu wdrażania RPO WP poprzez działania o charakterze informacyjno-promocyjnym, edukacyjnym i integracyjnym w ramach środków REACT-EU”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. #dofe #dniotwartefunduszyeuropejskich #EUinmyregion, #Europawmoimregionie, #funduszeeuropejskie #funduszeeuropejskiedlapodkarpacia #fep #FEP