"Chory z urojenia" na dębickiej scenie

03.10.2023 r.

W ubiegłą sobotę na scenie Domu Kultury "Mors" Teatr im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa wystawił sztukę pt. "Chory z urojenia".

Retrospektywna wystawa Grażyny Jałowiec

03.10.2023 r.

W Galerii Sztuki MOK została otwarta wystawa malarstwa i rysunku Grażyny Jałowiec pt. "...malarstwo - milcząca poezja".

Narodowe Czytanie: Nad Niemnem

28.09.2023 r.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy zaprasza na Narodowe Czytanie "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej.

Zaduszki Jazzowe: Chojnacki / Miguła Contemplations

26.09.2023 r.

6 listopada zapraszamy do Domu Kultury "Śnieżka" na Zaduszki Jazzowe i koncert grupy Chojnacki / Miguła Contemplations.

30 września - Święto Kina w kinie Śnieżka!

25.09.2023 r.

Zapraszamy do ogólnopolskiego święta kinomanów - w tym dniu bilety na wszystkie seanse będą w cenie 12 zł!

Finisaż wystawy Sonum

25.09.2023 r.

15 września w Galerii Sztuki MOK miał miejsce finisaż wystawy rzeźby i malarstwa pt. "Sonum".

Nasze placówki