Logotyp - MOK Dębica

Julia Sikora z pierwszą nagrodą!

10.10.2023 r.

Aleksandra Mielecka, Julia Sikora i Emilia Węgrzyn reprezentowały Miejski Ośrodek Kultury w XIII OKR im. Romana Brandstaettera w Trzciance.

Festiwal Jesiennych Kolorów

10.10.2023 r.

Jaki jest Twój ulubiony odcień jesieni? Wybierz go i stań się nim podczas Festiwalu Jesiennych Kolorów dla Dzieci z Polski i Ukrainy.

Jubileusz Igloopolan

09.10.2023 r.

Zespół Pieśni i Tańca "Igloopolanie" wystąpił dwukrotnie na scenie Domu Kultury "Mors" w jubileuszowym koncercie podsumowującym 45 lat działaności.

Dziadek do Orzechów

04.10.2023 r.

Zapraszamy na magiczny spektakl baletowy "Dziadek do Orzechów" w wykonaniu renomowanego polskiego zespołu - Królewskiego Baletu Klasycznego.

Le Figaro odwołany

04.10.2023 r.

Koncert "Le Figaro - Amore mio" zaplanowany na 11 października w Domu Kultury "Mors" został odwołany przez organizatora.

Igloopolanie na żywo

04.10.2023 r.

Serdecznie zapraszamy na transmisję on line jubileuszowego koncertu Zespołu Pieśni i Tańca "Igloopolanie", który odbędzie się 7 października o godz.17

Nasze placówki

• Wodociagi

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.