Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Agencja Awangarda zaprasza na najnowszą odsłonę spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa. Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat.

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! - wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!

W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! "Szalone nożyczki" to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski
Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański
Pani Dąbek: Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Barbara Markowska: Dominika Gwit
Edward Wurzel: Alan Andersz
Antoni Grzebiński: Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski

28 marca 2020 | 19:00
Dom Kultury Mors

Bilety w cenie 99 zł do nabycia na www.biletyna.pl.