Agencja Awangarda zaprasza na najnowszą odsłonę spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa. Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat.

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! - wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!

W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! "Szalone nożyczki" to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski
Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański
Pani Dąbek: Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Barbara Markowska: Dominika Gwit
Edward Wurzel: Alan Andersz
Antoni Grzebiński: Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski

28 marca 2020 | 19:00
Dom Kultury Mors

Bilety w cenie 99 zł do nabycia na www.biletyna.pl.