Pętla Czasu - wyniki

09.11.2022 r.

Przedstawiamy Laureatów 1. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Pętla Czasu".

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej Dębica 2022

07.11.2022 r.

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej odbędzie się 30 listopada w Domu Kultury Śnieżka.

Koncert pamięci ludzi kultury

07.11.2022 r.

Göran Larsen Jazz Quartet wystąpił na tegorocznych Zaduszkach Jazzowych, które tradycyjnie odbyły się w Domu Kultury Śnieżka.

04.11.2022 r.

Burmistrz Miasta Dębicy i Przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy zapraszają na obchody święta 11 listopada.

Dziadek do orzechów

03.11.2022 r.

15 grudnia zapraszamy do Domu Kultury Mors na spektakl "Dziadek do orzechów" w wykonaniu Królewskiego Baletu Klasycznego.

Pamięci Czesława Niemena

03.11.2022 r.

Największe przeboje jednego z najwybitniejszych polskich wokalistów zabrzmiały na koncercie dedykowanym jego pamięci.

Nasze placówki