XIII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

16.11.2022 r.

XIII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek odbędzie się w dniach 4-5 stycznia 2023 r. w Domu Kultury Śnieżka.

Poranek z Tatą i spotkanie z krawcową

15.11.2022 r.

20 listopada zapraszamy na Poranek z Tatą i projekcję filmu "Mama Mu wraca do domu". Gościem specjalnym spotkania będzie krawcowa.

Wystawy: Asocjacja i Tajemnice widzenia

15.11.2022 r.

Galeria Sztuki MOK oraz autorki zapraszają na otwarcie wystaw: "Asocjacja" i "Tajemnice widzenia". Wernisaż odbędzie się 18 listopada o godz. 18.00.

Wąsik - Jak się (nie)golić przed poznaniem teścia

09.11.2022 r.

5 lutego agencja Adria-Art zaprasza do Domu Kultury Mors na komediowy spektakl "Wąsik - Jak się (nie)golić przed poznaniem teścia".

Operetki czar na Sylwestra

09.11.2022 r.

W sylwestrowy wieczór zapraszamy do Domu Kultury Mors na koncert pt. "Operetki czar".

Sprawiedliwi. Historia rodziny Ulmów

09.11.2022 r.

W ubiegły wtorek w Domu Kultury Mors gościliśmy Teatr im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa.

Nasze placówki