Krótka historia polskiego kina

17.01.2024 r.

Kino "Śnieżka" zaprasza cykl "Krótka historia polskiego kina część II.: twórcy osobni".

Pejzaże w tkaninie i malarstwie

17.01.2024 r.

W Galerii Sztuki została otwarta wystawa malarstwa i tkaniny artystycznej Agnieszki Chrzanowskiej-Małys zatytułowna "Taki to więc byłby krajobraz".

Wspomnień czar

15.01.2024 r.

Koncert operetkowy "Wspomnień Czar" to niezapomniana zabawa z udziałem znakomitych polskich głosów operowych.

Zaczarowany młynek

15.01.2024 r.

4 lutego zapraszamy na spektakl dla dzieci pt. "Zaczarowany młynek", który na scenie Domu Kultury "Śnieżka" wystawi Studio Teatralne Krak-Art.

Magiczni Show

15.01.2024 r.

Magiczni Show to ponad 70 minutowy rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny!

XII Festiwal Tańca "Złoty Gryf"

12.01.2024 r.

XII Festiwal Tańca "Złoty Gryf" odbędzie się w dniach 16-17 marca w Domu Kultury "Mors".

Nasze placówki